Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie w celu uzyskiwania danych statystycznych dotyczących nawigacji naszych użytkowników i ulepszania naszych usług. Jeśli akceptujesz lub kontynuujesz przeglądanie, uznamy, że akceptujesz jego użycie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji tutaj (link do polityki ciasteczek).

Aktualności

Nowy Katalog 2019-2020

Wiosną 2019r mamy przyjemność zaprezentować nowy katalog marki ASBER i EDENOX, katalog będzie obowiązywał od maja 2019r. Ale już teraz mogą go Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Poprzez ciągły rozwój, poszukiwanie nowych lepszych rozwiązań, doskonalimy nasze produkty. Dzięki czemu w nowym katalogu mogą Państwo znaleźć wiele nowych produktów zaprojektowanych z myślą o Państwa potrzebach m.in.:

Produkty chłodnicze zostały rozbudowane o nowa linię GREEN LINE, które zostały zaprojektowane z wykorzystaniem naturalnych gazów węglowodorowych jako czynnika chłodniczego.

Oferta Zmywarek została poszerzona o nową Linię GRAND SERIES, która zapewnia większą wydajność i efektywność zmywania wraz z oszczędnym zużyciem wody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami w katalogu na naszej stronie internetowej.

Zobacz więcej

Etykieta efektywności energetycznej

Z dniem 1 lipca 2016 roku wszedł w życie nowy system etykiet efektywności energetycznej dla profesjonalnych szaf chłodniczych i mroźniczych. Rozporządzenie Delegowane Komisji (UE) 2015/1094 z dnia 5 maja 2015 r, uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/30/UE, stwierdza, że wszystkie produkty sprzedawane na terenie UE muszą przejść rygorystyczne, standaryzowane testy wydajności energetycznej. Nowy system etykietowania energetycznego ma na celu poprawę wydajności oraz ekologiczności produktów i opiera się na łatwej do odczytania ocenie od A do G.
Nowa generacja produktów Asber: Green Line oraz Essenzial Line dla profesjonalnych urządzeń chłodniczych jest zgodna z wymogami rozporządzenia (EU) 2015/1094 z dnia 5 maja 2015 i stanowi punkt odniesienie na rynku pod względem wydajności, funkcjonalności i wszechstronności. Nowa generacja produktów Asber: Green Line oraz Essenzial Line dla profesjonalnych urządzeń
Zobacz więcej