Używamy własnych i zewnętrznych plików cookie w celu uzyskiwania danych statystycznych dotyczących nawigacji naszych użytkowników i ulepszania naszych usług. Jeśli akceptujesz lub kontynuujesz przeglądanie, uznamy, że akceptujesz jego użycie. Możesz zmienić konfigurację lub uzyskać więcej informacji tutaj (link do polityki ciasteczek).

Aktualności i media

Nowy Katalog 2019-2020


    Wiosną 2019r mamy przyjemność zaprezentować nowy katalog marki ASBER i EDENOX, katalog będzie obowiązywał od maja 2019r. Ale już teraz mogą go Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej.

    Poprzez ciągły rozwój, poszukiwanie nowych lepszych rozwiązań, doskonalimy nasze produkty. Dzięki czemu w nowym katalogu mogą Państwo znaleźć wiele nowych produktów zaprojektowanych z myślą o Państwa potrzebach m.in.:

    Produkty chłodnicze zostały rozbudowane o nowa linię GREEN LINE, które zostały zaprojektowane z wykorzystaniem naturalnych gazów węglowodorowych jako czynnika chłodniczego.

    Oferta Zmywarek została poszerzona o nową Linię GRAND SERIES, która zapewnia większą wydajność i efektywność zmywania wraz z oszczędnym zużyciem wody.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami w katalogu na naszej stronie internetowej.